info
عکس استاد رایانه - لوح رنگین
category

استاد رایانه - لوح رنگین محله میدان دارایی، اراک

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی استاد رایانه - لوح رنگین

استاد رایانه - لوح رنگین (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در محله میدان دارایی اراک و خیابان الکه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پاساژ طلا و همچنین رستوران سمیعی، مسجد ساعت، لابراتوار چاپ عکس پدیده، پارکینگ عمومی طبقاتی خاتم و ثنا و مجتمع تجاری خاتم قرار گرفته است.

درباره فروشگاه استاد رایانه - لوح رنگین اراک

برای رفتن به فروشگاه استاد رایانه - لوح رنگین اراک باید به شهر اراک، محله شهدا و بروید. فروشگاه استاد رایانه - لوح رنگین اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهدا به حساب می‌آید. ماشین های اداری سعید، سیستم محمدی و کامپیوتر گاندی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه استاد رایانه - لوح رنگین اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه استاد رایانه - لوح رنگین اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد کله ای ها قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه استاد رایانه - لوح رنگین اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه استاد رایانه - لوح رنگین اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده استاد رایانه - لوح رنگین واقع شده‌اند:

 • ماشین های اداری سعید
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • سیستم محمدی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • کامپیوتر گاندی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • آی دی سیستم
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • لوازم کامپیوتر پیوند - جنیدی
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیما (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی استاد رایانه - لوح رنگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد استاد رایانه - لوح رنگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه استاد رایانه - لوح رنگین ندارد.
  neshan logo