info
عکس کامپیوتر گاندی
category

کامپیوتر گاندی اراک

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کامپیوتر گاندی

کامپیوتر گاندی (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در اراک و بلوار امام خمینی، حاج رییس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین پاساژ طلا، رستوران سمیعی، سرویس ADSL مخابرات اراک، لابراتوار چاپ عکس پدیده و فروشگاه رایانک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کامپیوتر گاندی اراک

برای رفتن به فروشگاه کامپیوتر گاندی اراک باید به شهر اراک، محله شهدا و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 09189626589 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه کامپیوتر گاندی اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهدا است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند رایانه نگار مهاجر، استاد رایانه - لوح رنگین و سیستم محمدی در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه کامپیوتر گاندی اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کامپیوتر گاندی اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس هنرستان ساعی1 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کامپیوتر گاندی اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه کامپیوتر گاندی اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده کامپیوتر گاندی واقع شده‌اند:

 • رایانه نگار مهاجر
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین جواد فردین پور و محمود معین‌الاسلام
 • استاد رایانه - لوح رنگین
  بلوار امام خمینی، الکه، بین باستان 3 و اخوان فرد
 • سیستم محمدی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • ماشین های اداری سعید
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • مرکز تعمیرات ماشین های اداری آفتاب
  (1.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Bahmanphoto360 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کامپیوتر گاندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کامپیوتر گاندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کامپیوتر گاندی ندارد.
  neshan logo