info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه محله شهرک منتظرالمهدی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه

ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک منتظرالمهدی اصفهان و خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین بازار روز کوثر 4، مجتمع تجاری حضرت زینب (س)، حوزه علمیه شهید طباطبائی نژاد، شهرداری منطقه 14 اصفهان و فست‌فود هزار‌و‌یک‌شب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک منتظرالمهدی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظر المهدی و شاداب واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس پیک حرم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای زینبیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد
  عاشق اصفهانی شرقی، بین دستغیب 27 و 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سپاهان و شهرک امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظر المهدی و شاداب
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo