info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حمزه اصفهانی شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین من و شهر، گلفروشی آنلاین گل آف ، مرکز پخش سی دی آفتاب طلایی، کافه ملودی و اسنک رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی را می‌توانید در شهر اصفهان، محله رکن الدوله غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در حمزه اصفهانی شمالی، بین بهشتی و رهبر قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمزه اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  لاهور، بین قائم و حجت
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت غربی
  هشت بهشت غربی، بین سامان و بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای علامه امینی
  علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده
 • ایستگاه اتوبوس نور باران
  شریف واقفی، نرسیده به بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، 12متری سجاد، گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی ندارد.
  neshan logo