info
عکس داروخانه دکتر اسمعیلی
category

داروخانه دکتر اسمعیلی محله شهرک نفت (البرز)، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر اسمعیلی

داروخانه دکتر اسمعیلی (داروخانه) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان آبادان واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سه شنبه بازار و همچنین سرای محله شهرک نفت، املاک نفت، شیشه بری ولیعصر ، کافه مارون و مرکز فنی و حرفه‌ای اقدسیه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر اسمعیلی تهران

داروخانه دکتر اسمعیلی تهران در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) واقع شده است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین گلستان چهارم و گلستان پنجم است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر اسمعیلی تهران، با شماره تلفن آن (02122495692) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر اسمعیلی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله شهرک نفت (البرز) در شهر تهران است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر دلارام امینی، داروخانه دکتر بهاری پور و داروخانه دکتر مصطفی قنبری وجود دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر اسمعیلی تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر اسمعیلی تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو شهید محلاتی پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر اسمعیلی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر اسمعیلی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر دلارام امینی
  شفیعی، بین شقایق و حقیقت
 • داروخانه دکتر بهاری پور
  بزرگراه ارتش، نخل، یاسمن
 • داروخانه دکتر مصطفی قنبری
  (4.5)
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، فتح دوم
 • داروخانه دکتر طالب
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، کنگان سوم
 • داروخانه دکتر ایزدی
  (4.7)
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، گلستان دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط matin (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر اسمعیلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر اسمعیلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر اسمعیلی ندارد.
  neshan logo