info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین مرکز پخش سی دی آفتاب طلایی، کافه ملودی، اسنک رویال، کله پزی شهریار و خانم دکتر نوشین جهرمی زاده - زنان و زایمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شاهزید قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هشت بهشت شرقی، بین لاهور و شهید حسین معینی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس بزرگمهر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمزه اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نور باران
  شریف واقفی، نرسیده به بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، 12متری سجاد، گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی ندارد.
  neshan logo