info
عکس بانک مسکن
category

بانک مسکن محله ایرانشهر، یزد

درباره‌ی بانک مسکن

بانک مسکن (بانک) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری میلاد نور و همچنین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تاکسی تلفنی همراز، نمایندگی کیاموتورز، ترمه شمس رضایی و پیتزا مجید قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن یزد

بانک مسکن یزد در شهر یزد، محله ایرانشهر قرار گرفته است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک مسکن یزد 03536224021 تماس بگیرید. یکی از بانک‌های خوب محله ایرانشهر، بانک مسکن یزد است. بانک صادرات دولت آباد، بانک سپه و بانک صادرات مارکار از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک مسکن یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک مسکن یزد در ایستگاه اتوبوس میدان آژادی پیاده شوید.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. یادتان باشد در صورتی که به بانک مسکن یزد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک مسکن یزد را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات دولت آباد
  انقلاب
 • بانک سپه
 • بانک صادرات مارکار
  شهید رجایی، شهید دهقان، شهید مسعود رزاقیان
 • بانک ملی شعبه 22 بهمن
  بلوار مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 18 و یادبود
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار مطهری، بین شهدا و حامی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک مسکن

  شنبه 07:30 تا 15:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 15:30
  دوشنبه 07:30 تا 15:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 15:30
  چهارشنبه 07:30 تا 15:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo