عکس داروخانه دکتر کرمی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر کرمی (محله کشاورز غربی، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، جمالزاده، بین صمدی و صدوقی

موقعیت داروخانه دکتر کرمی یکی از داروخانه‌های خوب منطقه در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر کرمی (داروخانه) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این مکان یکی از بیست داروخانه در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کنسول کلینیک، دکتر یوسفی، مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران و نمایندگی لنوو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، جمالزاده، بین صمدی و صدوقی

تلفن تماس: 02166576586


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر کرمی واقع شده‌اند:

 • داروخانه
  کارگر شمالی، برهانی
 • داروخانه ارسباران
  بلوار کشاورز، نرسیده به طهمورث
 • داروخانه امیر اباد
  کارگر شمالی، بین اشراقی و مریخ
 • داروخانه وکیلی
  آزادی، بین نوفَلاح و جمالزاده
 • داروخانه درسا
  کارگر، مریخ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جوادی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر کرمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر کرمی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   فرزاد
   دوشنبه 03 بهمن ماه 1401

   خوب و همیشه خوش برخورد،

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر کرمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر کرمی ندارد.
  neshan logo