info
عکس ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم
category

ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم محله حر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم

ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان آذربایجان شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ تیمورتاش و پاساژ مهستان و همچنین مسجد ولیعصر (عج)، پیتزا سیب 360، کبابی فرد اطلس، باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال جنوب تهران و داروخانه جاودان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم تهران است که در محله حر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کارگر جنوبی، آذربایجان شرقی، بین آژیده و چهل فواره بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان حر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس رهروان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آذربایجان زرین قدم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرصت
  آزادی، کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  جمهوری اسلامی، بین محسنی و اسکندری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم ندارد.
  location استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، آذربایجان شرقی، بین آژیده و چهل فواره
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo