info
عکس ایستگاه اتوبوس رضوان
category

ایستگاه اتوبوس رضوان محله خانه سازی، تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رضوان

ایستگاه اتوبوس رضوان (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه سازی تبریز و خیابان رضوان، بنفشه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خانه سازی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس غرب و همچنین پارک بانوان، ایستگاه اتوبوس رضوان ابتدای 123، بلوک ۹ و توالت عمومی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضوان تبریز

ایستگاه اتوبوس رضوان تبریز در شهر تبریز، محله خانه سازی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس رضوان، بنفشه می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رضوان تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شهرک قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضوان تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مستشاری
  شنب غازان
 • ایستگاه اتوبوس علیزاده
  بزرگراه کارگر - سنتو
 • ایستگاه اتوبوس آپارتمانهای شهید کریمی
  امیر کبیر، بین فرهنگ و البرز
 • ایستگاه اتوبوس کریمی
  فرهنگ جنوبی، بین دماوند و امیر کبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضوان ندارد.
  neshan logo