عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (محله سلیمانی - تیموری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قزوین، بین نوروزی و میرزاخانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در محله سلیمانی - تیموری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله سلیمانی - تیموری تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله سلیمانی - تیموری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین پمپ بنزین اختصاصی ۲۳۹، دبیرستان دخترانه نمونه دولتی شهید همزه ربیعی، تعمیرگاه سی ان جی باقری، اداره آموزش و پرورش منطقه 17 تهران و بانک صادرات شعبه امین الملک 476 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سلیمانی - تیموری خیابان قزوین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قزوین، بین نوروزی و میرزاخانی است. ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی طلایی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قزوین، بین نوروزی و میرزاخانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تیموری
  قزوین، بین صبوری و محمود زاده
 • ایستگاه اتوبوس عسگری
  هلال احمر، بین کمپانی و فلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  neshan logo