info
عکس ایستگاه اتوبوس سادات
category

ایستگاه اتوبوس سادات اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سادات

ایستگاه اتوبوس سادات (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میرزاطاهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کیان و همچنین املاک کاژه، صندوق قرض‌الحسنه الزهرا، کباب و بریانی لرد، آهن آلات ساختمانی آداک و شرکت راهیابان فردا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سادات اصفهان

ایستگاه اتوبوس سادات اصفهان در شهر اصفهان، محله بازوگاه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میرزاطاهر، بین اسلامی 3 و یخچال 5 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سادات اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی سرویس مدرسه گل جوی سپاهان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سادات اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سادات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز درمانی زهران
  میرزاطاهر، بین رمضان الحاج و 41
 • ایستگاه اتوبوس نجار باشی
  جهاد، بین ترابی و آقا مسیح
 • ایستگاه اتوبوس پل شیری
  شهید مطهری، بین ویلا و صائب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سادات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سادات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سادات ندارد.
  neshan logo