info
عکس داروخانه حافظ
category

داروخانه حافظ محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی داروخانه حافظ

داروخانه حافظ (داروخانه) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، کباب ساطوری بناب آذربایجان، عطاری موسایی، مطب دندانپزشکی دکتر نسیم بهنام و سرزمین مای بیبی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه حافظ اهواز

آدرس داروخانه حافظ اهواز، شهر اهواز، محله کیان اباد است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان خوزستان، اهواز، اروند، بین بیست و سوم و سبحان است.

داروخانه حافظ اهواز یکی از داروخانه‌های خوب محله کیان اباد است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به شنوایی سنجی و تجویز سمعک بیمارستان میلاد، کلینیک آب و برق، پلی کلینیک شهید رجایی (ع) و درمانگاه ولایت اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر ممبینی، داروخانه دکتر زارع و داروخانه دکتر ارزانی هستند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه حافظ اهواز برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. داروخانه حافظ اهواز در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه حافظ اهواز را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه حافظ

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  BZ.MO
  جمعه 06 آبان ماه 1401

  همیشه شلوغ

  1

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه حافظ واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ممبینی
  کیانپارس، 14 غربی
 • داروخانه دکتر زارع
  بلوار مدرس، وهابی شمالی
 • داروخانه دکتر ارزانی
  بلوار مدرس، وهابی شمالی
 • داروخانه دکتر حسنی
  (5.0)
  اروند، بین دوازدهم و سیزدهم
 • داروخانه دکتر حسینی
  (2.0)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 11 و پانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط msoheyli (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه حافظ ندارد.
  neshan logo