info
عکس ایستگاه اتوبوس عباس آباد
category

ایستگاه اتوبوس عباس آباد محله مهدی آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عباس آباد

ایستگاه اتوبوس عباس آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، ایستگاه اتوبوس عباس آباد، استوک قائم و سوپر مارکت رضوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباس آباد مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس عباس آباد مشهد، شهر مشهد، محله مهدی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عباس آباد مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عباس آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس اروند 29
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • ایستگاه اتوبوس اروند 44
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • ایستگاه اتوبوس همت آباد 17
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 34 - حجت آباد، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21 (شیرنژاد)، بین شیرنژاد 1 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عباس آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عباس آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عباس آباد ندارد.
  neshan logo