info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 محله منجم، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113

ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 (ایستگاه اتوبوس) در محله منجم تبریز و خیابان فلسطین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله منجم تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تاریخی امیرفاطمی و چهار فصل و همچنین درمانگاه شبانه روزی کودکان دکتر قریب، سوپر مارکت حاج کریم قراری، بیمه ایران نمایندگی سادات نیا، صبحانه سرای قریب و بازرگانی اشرفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 تبریز

ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 تبریز در شهر تبریز، محله منجم و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فلسطین بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی دریا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه فلسطین 113 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول قدس
  قره آغاج - قدس، بین شهید علی انتظاری و وثیق
 • ایستگاه اتوبوس محققی غربی
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • ایستگاه اتوبوس کبریت سازی
  فاتح-توکلی، بین شکرچی و پاداش
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه
  بلوار جمهوری اسلامی، بین گورجولر و میدان نماز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113 ندارد.
  neshan logo