عکس ایستگاه اتوبوس صفدری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس صفدری (محله خرمشهر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نواب صفوی، بین قطب و جوانمرد

موقعیت ایستگاه اتوبوس صفدری در محله خرمشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس صفدری (ایستگاه اتوبوس) در محله خرمشهر تهران و خیابان کنارگذر نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله خرمشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نواب و همچنین ایران آکواریوم، مسجد غفوری، سیستم های حفاظتی و نظارتی کیسان، داروخانه شبانه روزی دکتر قیومی و مجموعه تالارهای پذیرایی برادران محبی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بریانک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صفدری

در شهر تهران، محله خرمشهر خیابان کنارگذر نواب صفوی، ایستگاه اتوبوس صفدری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نواب صفوی، بین قطب و جوانمرد قرار دارد. ایستگاه اتوبوس صفدری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو کمیل قرار دارد. آژانس مخصوص هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صفدری، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نواب صفوی، بین قطب و جوانمرد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صفدری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرتضوی
  امام خمینی، اسکندری جنوبی، بین سجادی و امید
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  هلال احمر، بین هاشمیان و شیخ محمد علی
 • ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان
  قزوین، مخصوص، ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صفدری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صفدری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صفدری ندارد.
  neshan logo