info
عکس باشگاه ورزشی شهید خوش زبان
category

باشگاه ورزشی شهید خوش زبان محله آذربایجان، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی شهید خوش زبان

باشگاه ورزشی شهید خوش زبان (سالن و مجموعه ورزشی) در محله آذربایجان تهران و خیابان خوش زبان واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار مجموعه ورزشی در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین پیتزا سیب 360، بستنی سنتی عمو عباس، کبابی فرد اطلس، بانک قرض الحسنه مهر ایران و کرمان موتور قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزشی شهید خوش زبان واقع شده‌اند:

 • پانسیون ورزشی دانشگاه تهران
  انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر
 • باشگاه تنیس سپیدار
  کارگر جنوبی، دانشگاه جنگ، بین میدان جنگ و آژیده
 • باشگاه ورزشی
  جمهوری اسلامی، بین یاسری و نوفَلاح
 • باشگاه ورزشی ایرانیان
  کارگر جنوبی، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی شهید خوش زبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی شهید خوش زبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی شهید خوش زبان ندارد.
  neshan logo