info
عکس باشگاه ورزشی
category

باشگاه ورزشی محله جمالزاده، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی

باشگاه ورزشی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله جمالزاده تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین طب سنتی دکتر حسین روازاده، اتومکانیک فرزاد، اغذیه فامس، صبا باتری و قنادی رضا قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزشی واقع شده‌اند:

 • باشگاه بدنسازی پهلوان دانیال
  توحید، بین سلطانی و فرج اللهی
 • باشگاه ورزشی
  آزادی، کارگر شمالی
 • پانسیون ورزشی دانشگاه تهران
  انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر
 • باشگاه ورزشی شهید خوش زبان
  کارگر جنوبی، آذربایجان شرقی، خوش زبان
 • باشگاه تنیس سپیدار
  کارگر جنوبی، دانشگاه جنگ، بین میدان جنگ و آژیده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی ندارد.
  neshan logo