info
عکس ایستگاه اتوبوس زرگری
category

ایستگاه اتوبوس زرگری محله زرگری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زرگری

ایستگاه اتوبوس زرگری (ایستگاه اتوبوس) در محله زرگری شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پوشاک بچگانه تارا، آموزشگاه موسیقی آرشه، باشگاه ورزشی سیروس، گالری تاج محل و فروشگاه آیدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز

در شهر شیراز، محله زرگری ، ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید مطهری شمالی، بین مطهری 7 و 9 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید مطهری نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تلفنی البرز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرگری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی
  بلوار ستارخان، بین نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 12 و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال
  بلوار شهید چمران، بین ابیوردی سوم و چمران 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرگری ندارد.
  neshan logo