info
عکس ایستگاه اتوبوس فاز پنج
category

ایستگاه اتوبوس فاز پنج محله تهرانسر غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاز پنج

ایستگاه اتوبوس فاز پنج (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر غربی تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خدمات تخصصی برق 206، سایپا یدک خیری، دفتر کفالت شماره 1407 استان تهران، دیزی سنگی آراز تهرانسر و فروشگاه باتری و خدمات پس از فروش شاه محمدی (اوربیتال اتمیک) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاز پنج تهران

ایستگاه اتوبوس فاز پنج تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانسر غربی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار یاس، مطهری، بین رحیمی و بهشتی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فاز پنج تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی شاهد قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فاز پنج تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاز پنج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک استقلال
  دکتر عبیدی، بین نهم و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس دهم
  دکتر عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، خزر، نرسیده به اروند رود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 11 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاز پنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 11 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاز پنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاز پنج ندارد.
  neshan logo