info
عکس ایستگاه اتوبوس جوی پایین
category

ایستگاه اتوبوس جوی پایین محله کوهانستان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوی پایین

ایستگاه اتوبوس جوی پایین (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهانستان اصفهان و خیابان احمد حجازی، اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوهانستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین افق، تنظیم فرمان خیام، داروخانه دکتر رستمی، کبابی بابایی و دادگاه کهندژ - اشرفی اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوی پایین اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس جوی پایین اصفهان، شهر اصفهان، محله کوهانستان است. این ایستگاه اتوبوس در احمد حجازی، اشرفی اصفهانی (کهندژ) قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جوی پایین اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جوی پایین اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوی پایین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی
  شهیدان غربی، بین هاشم احمدی و ماهران
 • ایستگاه اتوبوس خیام
  آتشگاه، بین لت و عقیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 13 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوی پایین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوی پایین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوی پایین ندارد.
  neshan logo