عکس مجتمع تجاری اداری آمیتیس مشاهده در نقشه نشان
category

مجتمع تجاری اداری آمیتیس (اصفهان)

مجتمع تجاری اداری
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، شهید حمید جوان بخت

موقعیت مجتمع تجاری اداری آمیتیس یکی از مجتمع‌های تجاری اداری خوب منطقه اصفهان را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


مجتمع تجاری اداری آمیتیس (مجتمع تجاری اداری) در اصفهان و خیابان شهید حمید جوان بخت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین رستوران بزرگمهر، حمل اثاثیه منزل تارازبار، پت شاپ و کلینیک دامپزشکی کوآلا، دکتر زهرا صابری و فیزیوتراپی ایرانیان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مجتمع‌های تجاری اداری خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، شهید حمید جوان بخت


سایر مجتمع‌های تجاری اداری که در محدوده مجتمع تجاری اداری آمیتیس واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری اداری هشت بهشت
  (4.0)
  هشت بهشت غربی، مجاهد
 • مجتمع تجاری اداری، پزشکی آمیتیس
  (3.0)
  بزرگمهر، شهید حمید جوان بخت
 • مجتمع تجاری اداری پاسارگاد
  (5.0)
  بزرگمهر، نظرکرده
 • ساختمان غدیر
  22بهمن، گلباران 2
 • مجتمع هفت آسمان
  هشت بهشت شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادرس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری اداری آمیتیس اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پاساژ مجتمع تجاری اداری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مجتمع تجاری اداری آمیتیس

  • avatar
   Rohallah (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 09 مهر ماه 1399

   خوبه پارکینگ هم داره راه ورودیش داخل کوچه کنار ساختمان

  • avatar
   بَدخشان (شهریار سطح ۶) شنبه 01 خرداد ماه 1400

   مجتمع تجاری اداری آمیتیس یه ساختمون شیک و زیباست و شامل چندین مطب و چندین مغازه و داروخانه است و کلیه ی امکانات رفاهی و سهولت تردد برای معلولین رو داره و جای خوبی برای خرید است اما برای گردشگری خیلی جالب نیست

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری اداری آمیتیس اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری اداری آمیتیس اصفهان ندارد.
  neshan logo