info
عکس ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران
category

ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران محله شهرک اندیشه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران

ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه یزد و خیابان هدایت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج‌های دوقلوی یاقوت، پاستیل مارکت، سوپر مارکت، خشکشویی مدرن و پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران یزد

ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله شهرک اندیشه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دفاع مقدس، بلوار انبیا شمالی، هدایت، بین هدایت 5 و 7 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهدکودک مهرآوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، بین میدان امام هادی و شهیدان آدمی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار الماس
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی، بین خیابان معرفت و وحی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی
 • ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهدکودک مهرآوران ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار دفاع مقدس، بلوار انبیا شمالی، هدایت، بین هدایت 5 و 7
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo