info
عکس ایستگاه اتوبوس بسیج 54
category

ایستگاه اتوبوس بسیج 54 محله مصطفی خمینی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بسیج 54

ایستگاه اتوبوس بسیج 54 (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی مشهد و کنارگذر بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نان فانتزی حاج ابرام، نان سنگک توحید، چاج یدک، بوستان ارغوان و ایستگاه اتوبوس بسیج 37 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بسیج 54 مشهد

ایستگاه اتوبوس بسیج 54 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله مصطفی خمینی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بسیج 54 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو غدیر قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بسیج 54 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بسیج 54 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوم
  بلوار شهید رستمی، رستمی 50
 • ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30
  بزرگراه بسیج، بسیج 62، بین مصطفی خمینی 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بسیج 54 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بسیج 54 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بسیج 54 ندارد.
  neshan logo