info
عکس ایستگاه اتوبوس بسیج 37
category

ایستگاه اتوبوس بسیج 37 محله محمد آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بسیج 37

ایستگاه اتوبوس بسیج 37 (ایستگاه اتوبوس) در محله محمد آباد مشهد و کنارگذر بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله محمد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نان فانتزی حاج ابرام، نان سنگک توحید، چاج یدک، آتش نشانی ایستگاه 20 و بوستان ارغوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بسیج 37 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس بسیج 37 مشهد است که در محله محمد آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بسیج 37 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو غدیر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دانیال واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بسیج 37 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بسیج 37

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 10 آبان ماه 1401

  تاریکه خیلی

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بسیج 37 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چمن 18
  بلوار چمن، بین چمن 16 و چمن 18
 • ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30
  بزرگراه بسیج، بسیج 62، بین مصطفی خمینی 28 و 30
 • ایستگاه دوم
  بلوار شهید رستمی، رستمی 50
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بسیج 37 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بسیج 37 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بسیج 37 ندارد.
  neshan logo