info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال
category

ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال

ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و بلوار شهید مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین پارک علم و فناوری یزد، بازار کاغذی، عطاری طبیب ایرانی، ظروف یکبار مصرف یاقوت و بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله سر دوراه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید مطهری، بین علائیان و مطهری 4 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی سینا سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز اقبال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد
  شهید صدوقی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
  شهید صدوقی شمالی، بین تالار هنر و صدوقی 36
 • ایستگاه اتوبوس فردوسی
  شهید رجایی، بین بن بست شهید حاتمی پور و حبیب الله خواجه رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال ندارد.
  neshan logo