info
عکس شیشه بری و طراحی نگین
category

شیشه بری و طراحی نگین محله شهید هرندی، تهران

فروشگاه شیشه و آینه

درباره‌ی شیشه بری و طراحی نگین

شیشه بری و طراحی نگین (فروشگاه شیشه و آینه) در محله شهید هرندی تهران و خیابان خیام واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه شیشه و آینه در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین کارتن فروشی بختیاری، تکیه گاه آقا مرتضی علی (ع)، باربری نوبشری، پارک هرندی و بازرگانی شکری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شیشه بری و طراحی نگین تهران

فروشگاه شیشه بری و طراحی نگین تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهید هرندی و پیدا کنید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02155892687) تماس بگیرید. فروشگاه شیشه بری و طراحی نگین تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید هرندی به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند شیشه و آینه لشکری، پخش شیشه برکت و گالری و بازرگانی سلیمانی فر قرار دارند.

چطور به فروشگاه شیشه بری و طراحی نگین تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیشه بری و طراحی نگین تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو خیام که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه شیشه بری و طراحی نگین تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شیشه بری و طراحی نگین تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شیشه بری و طراحی نگین تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شیشه و آینه که در محدوده شیشه بری و طراحی نگین واقع شده‌اند:

 • شیشه و آینه لشکری
  مولوی، گلسرخی
 • پخش شیشه برکت
  خیام، قائم، بین حاج واحدی و فروردین
 • گالری و بازرگانی سلیمانی فر
  خیام
 • شیشه و آینه مختاری
  خیام، آذر
 • شیشه فرهادی
  خیام، بین مرتضی کلاته و مختاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کمال غلامی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیشه بری و طراحی نگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیشه بری و طراحی نگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیشه بری و طراحی نگین ندارد.
  location استان تهران، تهران، خیام، بین جناب و ترابی دلشاد
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شیشه بری و طراحی نگین

  شنبه 08:15 تا 18:45
  یک‌شنبه 08:15 تا 18:45
  دوشنبه 08:15 تا 18:45
  سه‌شنبه 08:15 تا 18:45
  چهارشنبه 08:15 تا 18:45
  پنج‌شنبه 08:15 تا 18:45
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo