عکس کافه رستوران ما - لبافی نژاد
مشاهده در نقشه نشان
category

کافه رستوران ما - لبافی نژاد (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، لبافی نژاد، بین فلسطین و زحل

موقعیت کافه رستوران ما - لبافی نژاد در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

کافه رستوران ما - لبافی نژاد (رستوران) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان لبافی نژاد واقع شده است. این رستوران یکی از چهل و هشت رستوران در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین خانه فرهنگی زی، مزون هستی، پوشاک سی گل، پاساژ همایون و گیلان خوراک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران کافه رستوران ما - لبافی نژاد

برای رفتن به این رستوران در‌ شهرتهران باید به آدرس ولیعصر، لبافی نژاد، بین فلسطین و زحل واقع در محله فلسطین - انقلاب بروید.

رستوران کافه رستوران ما - لبافی نژاد یکی از رستوران‌های محبوب در محله فلسطین - انقلاب است. از دیگر رستوران‌های معروف در اطراف این رستوران، می‌توان به رستوران عالیان، رستوران سنتی ال دیزی، خانه صالح، رستوران جوج بار و کافه رستوران شناخت اشاره کرد. کافی‌شاپ‌های کافه عربی پاتریس، کافه سدره و cafe gray ۱ کافه گری از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در محله فلسطین - انقلاب و در نزدیکی رستوران کافه رستوران ما - لبافی نژاد قرار دارند.

چطور به رستوران کافه رستوران ما - لبافی نژاد برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران کافه رستوران ما - لبافی نژاد را به شما نشان می‌دهد تا راحت و بی‌دردسر به این رستوران رفته و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق نقشه آنلاین نشان دریافت کنید. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

در نزدیکی رستوران کافه رستوران ما - لبافی نژاد، ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. برای رفتن به این رستوران شما می‌توانید در ایستگاه مترو تئاتر شهر پیاده شوید که در نزدیکی آنجاست. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران کافه رستوران ما - لبافی نژاد ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی می‌باشد.

شما می‌توانید اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه ببینید. فراموش نکنید اگر به رستوران کافه رستوران ما - لبافی نژاد رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، لبافی نژاد، بین فلسطین و زحل


سایر غذاخوری‌های که در محدوده کافه رستوران ما - لبافی نژاد واقع شده‌اند:

 • رستوران عالیان
  پل حافظ، شهریار، تقاطع یکم
 • رستوران سنتی ال دیزی
  ولیعصر، طالقانی، بین اول و میدان فلسطین
 • خانه صالح
  حافظ، امیری
 • رستوران جوج بار
  امام خمینی، شیخ هادی، بین آدامیان و مظفری خواه
 • کافه رستوران شناخت
  ولیعصر، طالقانی، بین فریمان و دستخوش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط D@V00D (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران ما - لبافی نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستوران ما - لبافی نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستوران ما - لبافی نژاد ندارد.
  neshan logo