info
عکس کلینیک ایرانیان تهرانپارس
category

کلینیک ایرانیان تهرانپارس محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی کلینیک ایرانیان تهرانپارس

کلینیک ایرانیان تهرانپارس (درمانگاه) در محله تهران پارس تهران و خیابان حسینی - بهار واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از چهار درمانگاه در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مرجان و همچنین پیتزا زرین، سالن زیبایی گل سرخ، تالار پذیرایی مهرگان، آموزشگاه رانندگی امیر و مسجد حضرت خدیجه قرار گرفته است.
سایر درمانگاه‌های که در محدوده کلینیک ایرانیان تهرانپارس واقع شده‌اند:

 • کلینیک امید شرق
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • کلینیک سارینا
  (3.0)
  بلوار خوشوقت، 156 شرقی
 • کلینیک ملل
  (5.0)
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین میدان قمر بنی هاشم و کیخسروی 117
 • مرکز جراحی محدود گلبرگ
  (3.4)
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • درمانگاه تخصصی شفا
  (3.6)
  بزرگراه باقری، شهید برادران احد زاده، تقاطع گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک ایرانیان تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک ایرانیان تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک ایرانیان تهرانپارس ندارد.
  neshan logo