info
عکس فروشگاه لوازم خانگی دوو
category

فروشگاه لوازم خانگی دوو محله زرهی - امیرکبیر، شیراز

فروشگاه لوازم خانگی

درباره‌ی فروشگاه لوازم خانگی دوو

فروشگاه لوازم خانگی دوو (فروشگاه لوازم خانگی) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لوازم خانگی در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین شیراز تخفیف، درمانگاه دندانپزشکی حکمت، بانک قرض الحسنه رسالت، فروشگاه دکوران و سرپرستی بیمه تعاون استان فارس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی دوو شیراز

برای رفتن به فروشگاه لوازم خانگی دوو شیراز باید به شهر شیراز، محله زرهی و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 38304438 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه لوازم خانگی دوو شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله زرهی است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به Golden House خانه طلایی، تفال و نمایندگی انحصاری دوو (شعبه ستارخان) اشاره کرد.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی دوو شیراز برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی دوو شیراز را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس 11 سرباز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه لوازم خانگی دوو شیراز زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم خانگی دوو شیراز را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه لوازم خانگی دوو واقع شده‌اند:

 • Golden House خانه طلایی
  بلوار ستارخان، 4 ستارخان
 • تفال
  عفیف‌آباد، عفیف آباد 22
 • نمایندگی انحصاری دوو (شعبه ستارخان)
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 8 الف و عفیف‌آباد
 • بازرگانی لوازم خانگی رسولی
  بلوار امیرکبیر، 17، بین 17/4 و 17/6
 • فروشگاه آنلاین وحضوری تجهیزات آشپزخانه تکنامیو
  بلوار امیرکبیر، ٢١ ب امیرکبیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ببر خیزان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم خانگی دوو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم خانگی دوو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم خانگی دوو ندارد.
  neshan logo