info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد
category

ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد محله پل نواب، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد

ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد (ایستگاه اتوبوس) در محله پل نواب یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین ساندویچ یاسین، باطری کمری پناه، تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد، کتابفروشی آگاه و نانوایی سنگکی شهید باهنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد یزد

در شهر یزد، محله پل نواب ، ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی شمالی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی وحدت مکان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک مهراقتصاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  فرخی، بین فرخی 4 و خویشداری
 • ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال
  بلوار مطهری، بین علائیان و مطهری 4
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی
  بلوار رضا پاکنژاد، بین کوی اول محمدعلی لوک زاده و کوی هفدم پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باهنر، بین ولی عصر و دهقان
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار مطهری، بین شهید بکایی و یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد ندارد.
  neshan logo