عکس ایستگاه اتوبوس بانک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بانک (محله تختی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین فرهادی کیا و هاجری

موقعیت ایستگاه اتوبوس بانک در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بانک (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، مسجد سید الشهدا، سفره خانه آب و آتش، جزیره گوشت و ویتامینه بستنی سندباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک

ایستگاه اتوبوس بانک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تختی بلوار شهید رجایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، بین فرهادی کیا و هاجری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو علي آباد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین فرهادی کیا و هاجری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد تخلیه
  بلوار دستواره، بهشتی نهم
 • ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد تخلیه
  بلوار دستواره، بهشتی نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ندارد.
  neshan logo