info
عکس پاساژ وحدت
category

پاساژ وحدت (محله زند، شیراز)

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ وحدت

پاساژ وحدت (بازار و مرکز خرید) در محله زند شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این مجتمع یکی از سی و چهار بازار و مرکز خرید در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مسلمین و مجتمع تجاری مهستان و همچنین سینما شیراز، داروخانه ویژه، رستوران دیوان سالار، درمانگاه تخصصی اعتماد کسائیان و خدمات فنی مینا قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ وحدت واقع شده‌اند:

 • بازار ماهور
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 30 و 32
 • پاساژ لیاقت
  بلوار کریمخان زند، طالقانی
 • بازار روز
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، طالقانی، بین 1 و 2
 • پاساژ مرمر
  بلوار کریمخان زند، طالقانی، بین طالقانی 1 و 2
 • مجتمع تجاری مشیر
  مشیر شرقی، ابتدای مشیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ وحدت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ وحدت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ وحدت ندارد.
  neshan logo