info
عکس ایستگاه اتوبوس قهوه خانه
category

ایستگاه اتوبوس قهوه خانه محله خلیج فارس شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قهوه خانه

ایستگاه اتوبوس قهوه خانه (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیج فارس شمالی تهران و خیابان کنارگذر متوسلیان (فتح) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله خلیج فارس شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری فتح و همچنین مرکز تخصصی طب کار ایساتیس، شرکت رایان تجهیز، سوپر مارکت پرستو، باطری ماشین ایراندوست و لبنیات سنتی زاگرس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قهوه خانه تهران

ایستگاه اتوبوس قهوه خانه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خلیج فارس پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در متوسلیان (فتح) واقع شده است. ایستگاه اتوبوس قهوه خانه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شهرک قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قهوه خانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  خلیج فارس، بین پیروزی و توحید
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  خلیج فارس، بین غفاری و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  خلیج فارس
 • ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان
  متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قهوه خانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قهوه خانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قهوه خانه ندارد.
  neshan logo