info
عکس ایستگاه اتوبوس دادسرا
category

ایستگاه اتوبوس دادسرا محله صاحب الزمان، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دادسرا

ایستگاه اتوبوس دادسرا (ایستگاه اتوبوس) در محله صاحب الزمان تهران و خیابان آقایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله صاحب الزمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک قائم، دریاچه پارک قائم(عج) و مجتمع آفتاب و همچنین دادسرا ناحیه 18 شهید مطهری، بازار میوه و تره بار معلم، آمفی تئاتر پارک قائم، بازار مبل آفتاب و چوبکده ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دادسرا تهران

ایستگاه اتوبوس دادسرا تهران در شهر تهران، محله صاحب الزمان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس معلم، آقایی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دادسرا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس زرین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دادسرا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دادسرا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  علی اکبر
  سه شنبه 24 مرداد ماه 1402

  کثیف


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دادسرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان
  معلم، تقاطع رضایی
 • ایستگاه اتوبوس غیاثی
  معلم، رجایی، بین حسنی و آلاله بیست و سوم
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  معلم، رجایی، آلاله هفتم
 • ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دادسرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دادسرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دادسرا ندارد.
  neshan logo