info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد5
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 محله کیان اباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد5

ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان اباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان اباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسطوره سازان و همچنین پمپ بنزین، آکادمی آیلتس گویا، خشکشویی پاکان لاندری، فروشگاه لوازم ساختمانی رفیعی و سیستم های حفاظتی نوین امنیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اهواز است که در محله کیان اباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اروند بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اهواز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اهواز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کیان آباد واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم
  کیانپارس، بین سروش و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس فلکه 3
  کیانپارس، بین فلکه سوم کیانپارس و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد1
  پهلوان غربی، بین خرداد و کیانپارس
 • ایستگاه اتوبوس نبش3
  کیانپارس، بین کیانپارس 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 ندارد.
  neshan logo