info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22
category

ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 محله شیرودی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22

ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 (ایستگاه اتوبوس) در محله شیرودی مشهد و بلوار شیرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیرودی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین گروه تولیدی دل آسا، هتل آپارتمان معین، مجتمع قضایی عدالت، ساندویچ معرکه و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 مشهد

در شهر مشهد، محله شیرودی ، ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شیرودی، بین شیرودی 22 و 24 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امین طوس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید شیرودی 22 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر
  بلوار صدر، بین یاران 24 و صدر 29
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید رستمی
  بلوار شهید رستمی، بین رستمی 69 و 71
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 23
  بلوار صدر، بین صدر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی ۵۴/۳
  بلوار شهید رستمی، رستمی 54
 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54
  بلوار شهید رستمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 22 ندارد.
  neshan logo