عکس سوپر مارکت سبز
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت سبز (محله نیاوران، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، بازدار

موقعیت سوپر مارکت سبز در محله نیاوران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت سبز (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نیاوران تهران و خیابان بازدار واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فرهنگیان باهنر، گالری هنرهای تجسمی گذار و مرکز خرید نارون و همچنین شهر کتاب نیاوران، بیمارستان شبانه روزی حیوانات خانگی نیکان، آموزشگاه زبان ایران مهر، گروه بین المللی عرشیان فر و کافه رستوران جوجه تیغی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، بازدار


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت سبز واقع شده‌اند:

 • سوپر کوهستان
  باهنر، جهانشاهی، شفیعی، بین عسگری و سالاری
 • شهرام مارکت
  لواسانی، آریا
 • سوپرمارکت البرز
  باهنر، سلیمانی، منایی، حسن پور، بین حسنی کیا و یکم
 • سوپرمارکت کوچولو
  باهنر، بعد از قنات
 • سوپرمارکت سیفان
  باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ملیحه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت سبز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت سبز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت سبز ندارد.
  neshan logo