info
عکس سوپر مارکت سبز
category

سوپر مارکت سبز محله نیاوران، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت سبز

سوپر مارکت سبز (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نیاوران تهران و خیابان بازدار واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فرهنگیان باهنر، گالری هنرهای تجسمی گذار و مرکز خرید نارون و همچنین شهر کتاب نیاوران، بیمارستان شبانه روزی حیوانات خانگی نیکان، آموزشگاه زبان ایران مهر، گروه بین المللی عرشیان فر و رادیولوژی نیاوران قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت سبز واقع شده‌اند:

 • سوپر کوهستان
  باهنر، جهانشاهی، شفیعی، بین سالاری و عسگری
 • شهرام مارکت
  لواسانی، آریا
 • سوپرمارکت البرز
  باهنر، جماران، حسن پور
 • سوپرمارکت کوچولو
  باهنر، بین قنات و عبداللهی
 • سوپرمارکت سیفان
  باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ملیحه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت سبز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت سبز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت سبز ندارد.
  neshan logo