info
عکس کافه گالری بازدید
category

کافه گالری بازدید محله سهروردی - باغ صبا، تهران

درباره‌ی کافه گالری بازدید

کافه گالری بازدید (کافی‌شاپ) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان مرزبان نامه واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهل و نه کافی‌شاپ در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و بلوک هبلکس رسپینا و همچنین ایران هاست، رستوران هندی چینگاری، شرکت سفرهای مارکوپولو، سازمان تأمین اجتماعی شعبه 27 تهران بزرگ و پیتزا و ساندویچ چنتا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو شهید مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه گالری بازدید تهران

برای رفتن به کافی شاپ کافه گالری بازدید تهران باید به شهر تهران محله سهروردی - باغ صبا بروید. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، مرزبان نامه است.

کافی شاپ کافه گالری بازدید تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله سهروردی - باغ صبا است. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ کافه گالری بازدید تهران برویم؟

کافی شاپ کافه گالری بازدید تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو هفت تیر پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه گالری بازدید تهران را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه گالری بازدید تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه گالری بازدید واقع شده‌اند:

 • کافه پیکو
  کریمخان زند، خردمند جنوبی
 • کافه هشت
  مفتح جنوبی، جار
 • کافه پکا
  مطهری، سنایی، بین بیست و چهارم و بیست و ششم
 • کافه سنتی عصر پاییزی
  کریمخان زند، حسینی، تقاطع جوادزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مسعود (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه گالری بازدید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه گالری بازدید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه گالری بازدید ندارد.
  neshan logo