info
عکس ایستگاه اتوبوس سهروردیعکس ایستگاه اتوبوس سهروردیعکس ایستگاه اتوبوس سهروردیعکس ایستگاه اتوبوس سهروردی
category

ایستگاه اتوبوس سهروردی محله سهروردی - باغ صبا، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سهروردی

ایستگاه اتوبوس سهروردی (ایستگاه اتوبوس) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سهیل و همچنین کیا موتورز، کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، پرشین سیر ایرانیان، پرده بازار و ویرا سرویس خدمات پس از فروش تلفن همراه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سهروردی تهران

ایستگاه اتوبوس سهروردی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سهروردی - باغ صبا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مطهری، بین راهنمایی و سهروردی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سهروردی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بهارشیراز قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس آرمن تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سهروردی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سهروردی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین
  مفتح شمالی، نرسیده به دهم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی پایانه مترو صادقیه
  مفتح شمالی، نرسیده به دهم
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده
  شریعتی، بین شکوری و میرجهانگیری
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  مطهری، بین مهرداد و مفتح
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  بهشتی، بین پارسا و قنبرزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سهروردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سهروردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سهروردی ندارد.
  neshan logo