info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه محله شهید بهشتی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه

ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی مشهد و بلوار فیاض بخش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ثامن الائمه و همچنین مرکز آموزش دوره عقیدتی مرکز آموزش امام رضا (ع)، مجتمع فرهنگی امام رضا، سازمان قضایی نیروهای مسلح، زمین بازی پارک جهان شهر و کارواش آداک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه مشهد

در شهر مشهد، محله شهید بهشتی ، ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، فیاض بخش قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو امام خمینی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس شبانه روزی هما سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع ثامن الائمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1
  بلوار ملک الشعرا بهار، پست - امام خمینی 50
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع شهید نامجو
  بلوار شهید نامجو، بلوار فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امام خمینی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 36 و بلوار امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه ندارد.
  neshan logo