info
عکس ایستگاه اتوبوس میرداماد
category

ایستگاه اتوبوس میرداماد محله کاووسیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرداماد

ایستگاه اتوبوس میرداماد (ایستگاه اتوبوس) در محله کاووسیه تهران و خیابان نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کاووسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنر جهان و بازار بزرگ میرداماد و همچنین کلینیک رویش سبز، شرکت پژوهش و توسعه ناجی، دبیرستان دخترانه غیردولتی روشنگران، باشگاه ورزشی میرداماد و دکتر سحر عماد مستوفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرداماد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میرداماد تهران است که در محله کاووسیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نلسون ماندلا (جردن)، بین قبادیان و تابان بروید. ایستگاه اتوبوس میرداماد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید حقانی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس موناکو قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میرداماد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرداماد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ونک
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  ولیعصر، بین دامن افشار و بلوار میرداماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرداماد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرداماد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرداماد ندارد.
  neshan logo