عکس داروخانه
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه (محله زرگنده، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آرش شرقی، عمرانی، وحید دستگردی - ظفر، بین کازرون و تبریزیان

موقعیت داروخانه در محله زرگنده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه (داروخانه) در محله زرگنده تهران و خیابان وحید دستگردی - ظفر واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله زرگنده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سرای شهید آیت الله دکتر بهشتی و زنبور گراف و همچنین مجتمع ورزشی آرامیس، سوپر پروتئین و مرغ ظفر، نان و شیرینی تهران، شرکت انرژی دانا و ایرانسل قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس این داروخانه

این داروخانه در محله زرگنده شهر تهران در خیابان وحید دستگردی - ظفر قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، آرش شرقی، عمرانی، وحید دستگردی - ظفر، بین کازرون و تبریزیان است.

این داروخانه از داروخانه‌های خوب محله زرگنده است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه شبانه روزی، داروخانه الهیه و داروخانه ترانه گاذری وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به این داروخانه برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس کتابخانه ملی در نزدیکی این داروخانه است. ایستگاه مترو دکترشريعتی هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک این داروخانه را برای شما قرار داده‌ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آرش شرقی، عمرانی، وحید دستگردی - ظفر، بین کازرون و تبریزیان


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی
  آرش شرقی، فرید افشار، بابک شرقی، بین مهرداد و فرشید
 • داروخانه الهیه
  شریعتی، یخچال، بین آبشار و آینه
 • داروخانه ترانه گاذری
  شریعتی، میرزا تاراج
 • داروخانه دکتر عاطفه شهبازی
  شریعتی، کدویی، شکر آبی، بین بیژن پور و دانشگر
 • داروخانه دکتر علیمیرزایی
  دانشگر، مسجد حجت، بیژن پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo