info
عکس پاساژ ظفر
category

پاساژ ظفر (محله میرداماد، تهران)

بازار و مرکز خرید
2.0
1 رای

درباره‌ی پاساژ ظفر

پاساژ ظفر (بازار و مرکز خرید) در محله میرداماد تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مجتمع یکی از نوزده بازار و مرکز خرید در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان ایرانمهر، موزه سرای شهید آیت الله دکتر بهشتی و مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین کافه کارگاه، ظفر الکترونیک، آژانس هواپیمایی الهه سفر قرن، چاپ و تبلیغات ظفر و شرکت راهبر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو دکتر شريعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ ظفر واقع شده‌اند:

 • رمزچاپ
  بلوار میرداماد، آقازاده فرد
 • مرکز خرید پویا
  بلوار میرداماد، شاه نظری، ناز آفرین
 • مرکز خرید میرداماد
  بلوار میرداماد، تقاطع رودبار
 • پاساژ آرش
  آرش شرقی، بین عمرانی و جهانی
 • مرکز خرید مریم
  بلوار میرداماد، بین میدان مادر و رودبار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nimli (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ ظفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ ظفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ ظفر ندارد.
  neshan logo