info
عکس ایستگاه اتوبوس فردوس
category

ایستگاه اتوبوس فردوس محله سرآسیاب - مهرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فردوس

ایستگاه اتوبوس فردوس (ایستگاه اتوبوس) در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ولیعصر و همچنین خانه فرهنگ مهرآباد، آسان راه البرز، تعمیرگاه سیناد، شیرینی سرای سرخوش و کارواش خلیج فارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوس تهران

ایستگاه اتوبوس فردوس تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سرآسیاب - مهرآباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در چهل و پنج متری زرند، بین گزل خو و سی متری طالقانی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فردوس تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس گل یخ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  شهیدان طارمی، بین نصر و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس تفرش
  شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، بین اسماعیلی و تفرش
 • ایستگاه اتوبوس ایران پویا
  چهل و پنج متری زرند، بین ارداقی و عمار
 • ایستگاه اتوبوس تولید دارو
  چهل و پنج متری زرند، دانشگاه هوایی جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوس ندارد.
  neshan logo