info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی محله دستگرد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله دستگرد اصفهان و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دستگرد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین کارواش ستاره ایران، کتابفروشی گنج، فروش بالابر آذر آسانسور در اصفهان، مسجد الزهرا و کفش ویلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله دستگرد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام خمینی، بین شاهین و شهبازی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان جمهوری اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فروغی
  پنج رمضان، نوبهار (34)
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی
  شهید باهنر، بین مسعود و آیت الله خادمی
 • ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
  شهید صمدیه لباف، بین امین و طاهری
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  شهید صمدیه لباف، بین امین و طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی ندارد.
  neshan logo