info
عکس ایستگاه اتوبوس کوهستان
category

ایستگاه اتوبوس کوهستان محله قاسم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوهستان

ایستگاه اتوبوس کوهستان (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد تهران و خیابان استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آیفون تصویری طبا، نان سنگک، چلوکباب سلف سرویس پسران صادق، بستنی فلوره و شیرینی قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوهستان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کوهستان تهران است که در محله قاسم آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوهستان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوهستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام، بین گلها و بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق)
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه باقری، استقلال
 • ایستگاه اتوبوس مسجد کوثر
  بزرگراه باقری، استقلال، بین بیست متری مسجد و دوازدهم مرکزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوهستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوهستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوهستان ندارد.
  neshan logo