info
عکس شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش
category

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش محله دهقان - کوکاکولا، تهران

شرکت خصوصی

درباره‌ی شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (شرکت خصوصی) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این شرکت یکی از سه شرکت خصوصی در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز هنر پردیس - سنگسر و مجتمع تجاری کساء و همچنین رستوران گاردینو، کافه بستنی مامان زری، کافه گل یخ، فولاد گستران نوین بهفر و پاتن جامه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش واقع شده‌اند:

 • پرداخت الکترونیک نوین کارت
 • شرکت فناوری کاوش رویش توسعه
  پیروزی
 • انتشارات و روزنامه صبح ابرار ورزشی، سیاسی، اقتصادی
  (5.0)
  پیروزی
 • شرکت سانیا الکترونیک
  (5.0)
  پیروزی، ایلخان، دریاباری، بین عسگری و اسکندر
 • شرکت رزپک
  (5.0)
  پیروزی، بین دهقان و حبیب نژاد دیزجی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Peyman (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش ندارد.
  neshan logo