info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو محله تسلیحات، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله تسلیحات تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی امیر و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین بازار میوه و تره بار نظام آباد، مرکز تخصصی زیبایی زارا، رادیولوژی فرزانه، خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی ارسطو و پلیس +10 قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران

برای رفتن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران باید به شهر تهران، محله تسلیحات و بروید. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تسلیحات به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه زنجیره ای هفت، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه زنجیره‌ای هفت هستند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران نیز ایستگاه مترو فدک است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری از فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کبری ۱۱
  سه شنبه 11 مرداد ماه 1401

  بد نیست


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای هفت
  سبلان جنوبی، بین مظلومی مقدم و کیایی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  مدنی، شجاع الدین داوودی، بین نانگیر و کاهکوند
 • فروشگاه زنجیره‌ای هفت
  سبلان جنوبی، بین بابایی و مدنی
 • یاران دریان ،بابایی
  مدنی، فتاحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Behi (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo