info
عکس موبایل سی دی
category

موبایل سی دی محله وحیدیه، تهران

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل سی دی

موبایل سی دی (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله وحیدیه تهران و خیابان سرباز واقع شده است. این مکان یکی از شش فروشگاه و خدمات موبایل در محله وحیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین آرت گریل، سیسمونی آرین، مسجد امام رضا (ع)، ایستگاه مترو سبلان و دفتر اسناد رسمی ۴۸۸ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه موبایل سی دی تهران

آدرس فروشگاه موبایل سی دی تهران، شهر تهران، محله وحیدیه و است. فروشگاه موبایل سی دی تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله وحیدیه است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند موبایل اسدی، موبایل مجید و موبوتولز قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل سی دی تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل سی دی تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ایزدی قرار دارد. ایستگاه مترو سبلان هم در نزدیکی فروشگاه موبایل سی دی تهران قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل سی دی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه موبایل سی دی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل سی دی واقع شده‌اند:

 • موبایل اسدی
  گلشن دوست، نوروزی فرد، مرادی، بین شاهرخی و اسدی
 • موبایل مجید
  سبلان جنوبی، کیایی، بین قلیپور و شهسوارانی
 • موبوتولز
  مدنی، آهن دوست، لطفی افشار، شمسایی
 • موبایل فروشی
  سبلان شمالی، بین یوسفی و موسوی
 • احمدرضا طاهری
  شهدای ارامنه، نصرآبادی، صنوبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل سی دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل سی دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل سی دی ندارد.
  neshan logo